Windows 7 DNS Ayarları Değiştirme

 

Windows 7 DNS ayarları değiştirme

Bu makale, DNS adresini daha iyi bir alternatif değiştirerek, kullanıcının size rehberlik edecek . OpenDNS, alternatifleri, ana örnek olarak kullanılır ama diğerleri orada olacak dedi . OpenDNS büyük ise, herkes için değildir: sizin için alternatifler listesi için öğretici bağlantıyı başvurun ve en iyi seçmek için en iyi olanı bulmak için en iyi yolu, Windows 7 DNS ayarları  değiştirmek için, (burada kendinizi ilk elden test bir anahtar) OpenDNS ABD ve Londra alanlarda insanlar için en uygun, özgür, güçlü ve kullanımı kolay bir DNS bir alternatif. kendi sitesinden direkt bir alıntı:

 

Alıntı:

OpenDNS, ücretsiz bir güvenlik ve altyapı hizmetlerinin önde gelen kuruluşu Internet entegre Web içerik filtreleme, anti-phishing ve DNS vasıtasıyla daha güvenli . OpenDNS hizmetleri, tüketiciler ve ağ yöneticileri, online tehditlere karşı kendi ağlarında güvenli maliyetlerini azaltmak ve İnternet kullanım politikalarını uygulatmak için olanak sağlar . OpenDNS dünyada milyonlarca kullanıcı ve kuruluşlar tarafından günümüzde de kullanılmaktadır.

Şimdi size soru sorabilir, bu nasıl yararlanabilir ? Iyi ISS'ler tarafından sağlanan varsayılan DNS sunucusu dahil promosyon teklifleri çünkü OpenDNS daha yavaş olma eğilimindedir sunucuları ya da ISS ile başlamak için iyi bir kalite sunucu bulunmamış söyledi (Verizon lütfen ayağa istiyorsunuz?). Bu OpenDNS kullanarak sadece ISS dedi genellikle daha hızlı sörf ama herhangi bir promosyon teklifleri ile spam deneyebilirsiniz ya da herhangi bir phishing saldırıları bloke olacaktır anlamına gelir . Özetlemek gerekirse, OpenDNS her yerinde daha iyi bir web deneyimini PLUS gerçekten öyleyse neden denemek değil mi ? Şimdi tüm iyi hikayeler iki taraf vardır . Anlattıklarım sahip olduğu avantajları, dezavantajları vardır. Şimdi, kendi kendime bu ne anlatayım ben Charles Kane adında bir üye senaryosunu da verilen olabilirdi daha iyi hissettim. Alıntı verilen ve tüm kredi için ona gider bu bölümü okuyunuz:

 

Alıntı:

1. Herkes OpenDNS güvenle kullanabilirsiniz.

2. OpenDNS ile isteğe bağlı kayıt sağlayan kontrol paneli hazır içerik filtreleme, web sitelerinin beyaz liste ve kara listeye kullanmanıza olanak sağlar.

3. OpenDNS sörf hız ve kararlılık geliştirmeleri iddia ediyor. Hızlı internet adreslerinin merkezi önbellekleme ile gelişmiş olabilir. Bu iddianın faydaları ISS'nize herhangi bir özel sunucular kullanarak olup olmadığını özellikle konumunu (OpenDNS 8 ABD'deki sunucuların ve Hong Kong için planlanan bir Londra'daki bir), kendi ISP'ler önbelleğe alma kalitesi ve karşı değerlendirilmelidir içerik seving geliştirilmiş hız sağlar. Bir örnek olarak, Avustralya, OpenDNS Çözümleyiciler en az 12 (yaklaşık 200ms) uzakta şerbetçiotu ve faydaları azalabilir böylece yerel sunucunun maksimum 4 duraktır (40ms hakkında). Hızlı gelişmeler, özellikle ISS'ler sunucuları, ortak siteler tarafından önbelleğe siteleri için ağ gecikmesi DNS çözümlemesi zaman hakim olarak önemsiz olması muhtemeldir. Pasifik Okyanusu'nda bulunan bir sorundur. özellikle Yüksek kaliteli ISP'ler (Avustralya olanların çoğu gibi), Akamai sunucuları yerel ağ içinde teslim teslim içerik gibi ek yararlar sağlayan bu aynı zamanda büyük bir düşünce olacaktır . Akamai teslim içerik akışı ile özellikle önemlidir olabilir , video ve büyük ses ve indirme (Microsoft Yükleme ve Microsoft Update dahil ) berbat bir ISS ile OpenDNS OpenDNS sunucularına nispeten yakın, en büyük fayda verebilir, yararları istiyorsanız kullanıcı kontrol paneli (filtreleme), veya büyük ölçüde erişim ISS'niz tarafından önbelleğe alınmış olması muhtemel adresleri. OpenDNS sunucu hüküm Kuzey Amerika, Kuzey Amerika kullanıcıları için OpenDNS özellikle çekici hale getirir .

 

Windows 7 DNS değiştirme 

 

Şimdi OpenDNS (ya da diğer bir alternatif olarak) oldukça kolay kurulum ve birkaç dakika daha kısa bir sürede yapılabilir ...

 

İpucu:

Siz de kendi web sitesinde bir hesap için kaydolmak için tercih edebilir. Aynı zamanda ücretsiz web site filtreleme ve reklam yönetimi (Sitelere giriş için Windows 7 DNS ayarları) .... internet tarama deneyimi için oldukça kullanışlı bir kontrol paneli (içerik kontrolü gerekir özellikle işletmeler) özelleştirmek mümkün olacaktır.

Sitelere giriş için DNS ayarları

 

İpucu:

OpenDNS bu kapsamlı listeye bakın lütfen daha sizin için olmadığını düşünüyorsanız Ücretsiz Yardım Router ya da Firewall ayarlama - PortForward.com Size yakın birini bulmak için! Sadece o sayfaya veya başka bir yerde seçim DNS sunucusu için verilen numaraları ile burada verilen rakamlar yerine, bu hala geçerli adımları.

 


henüz “Windows 7 DNS Ayarları Değiştirme;” ile İlgili yorum yapılmamış

Yorum yazabilmek için login olunuz